Jak to děláme

JAK TO DĚLÁME? BEZBOLESTNĚ, BEZPEČNĚ A BEZ ČEKÁNÍ. ZKRÁTKA DOBŘE

 

 

NĚKDY ZEPŘEDU,NĚKDY ZEZADU, ALE VŽDY PEČLIVĚNaši prioritou je Vaše spokojenost a bezbolestné ošetření. Klademe důraz na moderní stomatologii s využitím nejnovějších technologií a nejmodernějších materiálů. Sázíme na osobní a citlivý přístup ke každému pacientovi, jemuž sestavíme individuální léčebný plán, který respektuje jeho možnosti finanční i časové. Vysoce nadstandardní stomatologickou péči Vám můžeme nabídnou díky profesionalitě, kontinuálnímu vzdělávání a pečlivosti týmu našich pracovníků.
Péče o dutinu ústní musí být komplexní. V našich ordinacích proto věnujeme náležitou péči všem oborům stomatologie.

BEZ BOLESTI
bezbolestné ošetření je pro nás samozřejmostí.

BEZPEČNĚ
 v časovém stresu vznikají chyby, jinými slovy „práce kvapná málo platná“. Někde Vám možná dokázali zhotovit plombu za 10 minut. Toto my neumíme, zato umíme takovou plombu, která Vám nevypadne. Při vysoké kvalitě, kterou odvádíme neumíme být levní, neděláme na obrat, děláme na kvalitu.

BEZ ČEKÁNÍ
čas jsou peníze, kdosi řekl. Jak Váš, tak náš. Vám nabízíme ošetření dle dohodnutého termínu bez čekání, od Vás očekáváme dochvilnost.

 

PREVENCE
aktivně kontaktujeme dvakrát ročně naše klienty, aby se dostavili k preventivní prohlídce. Hygienistka a lékaři naučí nové pacienty jak správně používat zubní kartáček a zubní nit a při prohlídkách kontrolují, jak jim to jde a upozorňují na eventuelní nedostatky, např. pomocí indikátoru zubního povlaku. Stav chrupu je totiž závislý jednak na tom, jak kvalitně pracuje lékař, a jednak na tom, jak kvalitně o chrup pečuje pacient.

ESTETIKA
není problém „zaplácnout“ zub tak, že je to poznat, je umění udělat výplň nebo cokoliv na zubu tak, aby to nebylo vidět. To nám umožňují vysoce estetické materiály- Amelogen (Ultradent, USA), Enamel (Italdent, Italy). Tmavší zuby umím vybělit- Opalescence (Ultradent, USA). A umíme zesvětlit nejen zuby přirozené, ale i zuby patologicky ztmavlé- tzv. mrtvé zuby- Opalescence endo (Ultradent, USA).

ZÁCHOVNÁ- KONZERVATIVNÍ STOMATOLOGIE A ENDODONCIE
zachování zubů je naší prioritou a činíme tak zhotovením plomby- výplně, buď z amalgamu, fotokompozitní (světlem tuhnoucí), pryskyřice nebo skloionomerního cementu. Samozřejmostí je bezbolestnost a použití indikátoru zubního kazu, kterým přesně obarvíme místa jeho výskytu, což nám umožní jeho odstranění v plném rozsahu. Dříve než se pustíme do práce, Vám daný problém ukážeme a vysvětlíme pomocí obrázků a intraorální kamery, která zachytí situaci ve Vašich ústech. Tu následně popíšeme na televizní obrazovce nebo monitoru počítače.


Další

Created by D3Soft s.r.o. © 2012