Ceny a garance

UŽ JSTE NĚKDE VIDĚLI, ABY NEJLEVNĚJŠÍ BYLO TO NEJLEPŠÍ?

 

Při tom co je v našich ordinacích běžné, ale co je v jiných výrazným nadstandardem, nemůžeme být levní a ani nechceme. Chceme odvádět špičkovou práci a nadstandardní služby za ceny tomu odpovídající.

 

Jelikož máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami, bylo by škoda, kdyby jste si vy, plátci zdravotního pojištění nevybrali alespoň část těchto peněz zpět. Akceptujete-li námi doporučený materiál, technologii a pracovní postup, garantujeme nadstandardní záruky.Vyšetření hrazeno Vaší ZP
Anestezie - umrtvení hrazeno Vaší ZP
Rentgenový snímek hrazeno Vaší ZP
Kovová korunka hrazeno Vaší ZP
Totální náhrada hrazeno Vaší ZP
Fotokompozitní výplň 1768-3128,-Kč
Výplň z dózovaného amalgamu 1088-2448,-Kč
Metalokeramická korunka 8160,-Kč

Zuby lze nahrazovat a opravovat různými způsoby, různými materiály, různými technologiemi. Je pochopitelné, že použití špičkových technologií a materiálů nemůže být cenově srovnatelné s tím, čím se zuby spravovaly( a v mnohých ordinacích dodnes spravují) před 20,30,40 lety. Je zajímavé, že mnozí pacienti , ač ve 21.století běžně používají technologie toho 21.století, jako je mobilní telefon, internet, vysokorychlostní vlaky atd., se domáhají ošetření tzv. „na pojišťovnu“., tzn. technologiemi a materiály z počátku 2.poloviny minulého století. Kdo z Vašeho okolí jezdí do Prahy „osobákem“ a chodí telefonovat na poštu? Málo je takových. Ale mnoho, kteří chtějí plombu či korunku na pojišťovnu jakoby si neuvědomovali, že takové ošetření má ke kvalitě možností 21.století stejně daleko jako osobák k Pendolinu či telefonní budka k mobilu a že zdraví (a to i zdraví zubní) je to nejcennější, co máme. Návštěva zdravotního zařízení začíná již vstupem do čekárny. V té naší jsou klienti v příjemném prostředí opečovávání, abychom rozptýlili jejich obavy z ošetření. To pak probíhá citlivě a kultivovaně až se některým z bezpečí našeho zubního křesla a ordinace nechce ven. Nevěříte? Přijďte se sami přesvědčit.

Created by D3Soft s.r.o. © 2012